-5%

572562J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 495,87 ₴
1 420,58 ₴
- В наявності 1 од.
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 572562J |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, RX, Highlander |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.5 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420,58 ₴
