-5%

573403J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 841,36 ₴
1 748,68 ₴
- В наявності 3 од.
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573403J |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class |
| Ширина | 144.1 мм |
| Висота | 71.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Висота внутрішньої накладки | 71.6 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748,68 ₴
