
573982J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 183,36 ₴
- В наявності 3 од.
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573982J |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Teana |
| Ширина | 141.7 мм |
| Висота | 54 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 54 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 183,36 ₴
