
573016J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 478,12 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573016J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573016J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Wind, Laguna |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 66.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 66.3 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478,12 ₴
