
572626J JURID - Гальмівні колодки до дисків
824,31 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 572626J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572626J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Ширина | 93.5 мм |
| Висота | 46.6 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 46.6 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824,31 ₴
