-5%

573789J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 490,94 ₴
1 415,90 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 573789J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573789J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Q50, Koleos, QX50, Q60, X-Trail |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 61.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 61.5 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415,90 ₴
