
572466J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 363,61 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 572466J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572466J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, QX4, Q45, X-Trail |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 56 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363,61 ₴
