
573364J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 896,05 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573364J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573364J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 63.6 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896,05 ₴
