
573305J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 167,33 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573305J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573305J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Висота | 68.6 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167,33 ₴
