Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-BJ-17976 |
| Висота | 70 мм |
| Розмір конуса | 22.9 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 66.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013,50 ₴

