Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573675J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 64.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.1 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618,91 ₴

