
573259J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 657,28 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 573259J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573259J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 58.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Висота внутрішньої накладки | 58.8 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657,28 ₴
