-5%

574092J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 343,68 ₴
1 276,05 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 574092J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 574092J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Formentor, A3, Octavia, Leon, Golf |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 52 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276,05 ₴
