
573603J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 238,63 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573603J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573603J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Q3, Alhambra |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 52 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238,63 ₴
