
571357J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 260,30 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 571357J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571357J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Chery |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Corrado, 100, Quattro, Flagcloud, A4, Coupe, Toledo, Golf, Passat, Ibiza |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 70 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260,30 ₴
