Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562080JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 55.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780,10 ₴

