
2915309560 JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 879,07 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 2915309560
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2915309560 |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Ширина | 164.6 мм |
| Висота | 73 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Висота внутрішньої накладки | 73 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 879,07 ₴
