
573797J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 274,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573797J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573797J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL |
| Висота внутрішньої накладки | 87.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 134.7 мм |
| Висота | 87.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274,25 ₴
