
573321J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 343,24 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573321J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573321J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Ширина | 165.1 мм |
| Висота | 68.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.1 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 343,24 ₴
