Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 567761J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 96 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890,86 ₴

