-5%

563191JC JURID - Гальмівний диск
2 208,29 ₴
2 097,14 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 563191JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 563191JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 45.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 097,14 ₴
