
562342JC JURID - Гальмівний диск
2 109,89 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562342JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562342JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 73.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109,89 ₴
