
572632J JURID - Гальмівні колодки до дисків
981,80 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 572632J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572632J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Lexus, Aston Martin, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Prius, Trezia, Yaris, Cygnet |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 98.4 мм |
| Висота | 42.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.2 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981,80 ₴
