
561551JC JURID - Гальмівний диск
3 460,86 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 561551JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 561551JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, Roadster S, 3 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 51.7 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460,86 ₴
