
571959J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 255,24 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 571959J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571959J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Bentley, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, Brooklands, Roadster S |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 57.5 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255,24 ₴
