Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562627JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 64.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335,70 ₴

