
562013JC JURID - Гальмівний диск
1 866,07 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562013JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562013JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 866,07 ₴
