
573192JC JURID - Гальмівні колодки до дисків Jurid White
1 825,97 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573192JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573192JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, Berlingo, C4, Partner |
| Висота внутрішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.3 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Вид колодок | Неметалеві |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825,97 ₴
