Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573980J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Levorg, Legacy, Outback, XV |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 53 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273,06 ₴

