
573418J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 085,69 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573418J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573418J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Passat, Superb, Sharan |
| Ширина | 175.2 мм |
| Висота | 69.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.6 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085,69 ₴
