
573705J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 124,48 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 573705J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573705J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 52 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124,48 ₴
