
572494J JURID - Гальмівні колодки до дисків
881,74 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 572494J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572494J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 110/127, Defender |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 69 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881,74 ₴
