
572577J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 441,99 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 572577J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572577J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Ширина | 130.1 мм |
| Висота | 58.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441,99 ₴
