
572557J JURID - Гальмівні колодки до дисків
988,30 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 572557J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572557J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Musso, Sonata, Opirus, Getz, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Grandeur, Matrix |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 41 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 41 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988,30 ₴
