
573275J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 838,62 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 573275J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573275J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Transit Tourneo, Transit |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 66.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.6 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 838,62 ₴
