
573030J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 024,78 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 573030J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573030J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 50.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Висота внутрішньої накладки | 50.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024,78 ₴
