
573018J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 078,61 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573018J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573018J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Jaguar, Saab, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, Astra, Laguna, XJ, XK, Primera, Tourneo Connect, Megane, Transit Connect, 9-3, Vectra, Focus |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 52 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078,61 ₴
