Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573313J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Ширина | 106.4 мм |
| Висота | 47.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311,46 ₴

