
562196JC JURID - Гальмівний диск
1 417,07 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562196JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562196JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417,07 ₴
