Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573748J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC70, XC60, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Висота внутрішньої накладки | 48.6 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387,37 ₴

