
VKDS 334018 SKF Сайлентблок
165,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: VKDS 334018
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS 334018 |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 59 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,44 ₴
