-5%

LP3303 Delphi Гальмівні колодки до дисків
1 179,85 ₴
1 120,47 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: LP3303
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP3303 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 123.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120,47 ₴
