
LP3158 Delphi Гальмівні колодки до дисків
1 176,86 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: LP3158
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP3158 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, QX60, Pulsar, Teana, JX SUV, Elgrand, Tiida, EX, FX, G, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, Sentra |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 105.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 38.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 38.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176,86 ₴
