
LP2036 Delphi Гальмівні колодки до дисків
1 292,45 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: LP2036
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP2036 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 145 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 145 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292,45 ₴
