Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-10151 |
| Висота | 33 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 40.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,42 ₴

