Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC2396 |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700,72 ₴

