Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1730 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 70 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Largus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308,80 ₴

