-5%

574211J JURID - Гальмівні колодки до дисків
925,03 ₴
878,47 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 574211J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 574211J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Avalon, Camry, RAV4, ES |
| Ширина | 96.9 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878,47 ₴
