
VKDS 353064 SKF Втулка стабілізатора
157,49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: VKDS 353064
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS 353064 |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 33.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,49 ₴
