
VKDS 353003 SKF Втулка стабілізатора
194,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: VKDS 353003
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS 353003 |
| Довжина | 63.5 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Scudo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,34 ₴
